Kategorie

Dostawcy

TV

Części elektroniczne i podzespoły dedykowane dla urządzeń RTV, a w szczególności telewizorom LCD LED Plazma. Szeroki wybór nowych i używanych podzespołów. Jeśli posiadają Państwo pytania dotyczące asortymentu prosimy o kontakt z działem obsługi klienta, chętnie doradzimy, sprowadzimy podzespoły z poza oferty specjalnie dla Was. Życzymy udanych zakupów. Codziennie dodajemy nowe pozycje, warto odwiedzać ten dział. Nowe moduły T-CON duży wybór płyt głównych oraz niezbędnych modułów do telewizorów. Tu znajdziesz prawie wszystko, nawet takie towary jak elementy mocujące, łapy i podstawy do montażu. Klawiatury i panele do telewizorów LCD, piloty zdalnego sterowania radiowe i na podczerwień. Poza pilotami także moduły IR odbiorników podczerwieni. Coraz większa oferta zasilaczy impulsowych do telewizorów Samsung, Sony, LG  i Panasonic.

Podkategorie

 • Płyty główne

  Płyty główne do Telewizorów nowe i używane sprawne z gwarancją. Tutaj znajdziesz takie podzespoły jak płyta główna do telewizora Sony, Samsung, Panasonic, LG, Philips, Hisense, Toshiba, Xiaomi i wiele innych.

 • Zasilacze

  Zasilacze to telewizorów nowe i używane sprawne z gwarancją. Tutaj znajdziesz zasilacze do telewizorów Sony, Panasonic, LG, Samsung, Hisense, Xiaomi, Toshiba, Philips i wiele innych. Zasilacze wyprodukowane przez czołowych producentów takich jak Vestel, Darfon, Liteon.

 • Układ podświetlania

  Kompletne układy podświetlania do telewizorów i pojedyncze listwy LED oraz akcesoria montażowe. Listwy LED do telewizorów LG, Samsung, Sony, Panasonic, Toshiba, Philips i wielu innych.

 • Matryce

  Matryce do telewizorów LCD. Rozmiary od 20" co 65". Fabrycznie nowe i używane z gwarancją. Ekrany do telewizorów Sony, Panasonic, Samsung, Philips, LG, Xiaomi, Hisense.

 • Piloty

  Szeroki wybór pilotów do telewizorów. Fabrycznie nowe dostępne na naszych magazynach. Oferujemy również piloty na zamówienie z krótkim czasem realizacji. Piloty na podczerwień i radiowe. Oryginalne i zamienne do TV Samsung, LG, Panasonic, Philips, Xiaomi, Sony, Toshiba, Sharp, TCL, Grundig.

 • Przewody

  Przewody do telewizorów LCD LED Plazmowych. Zasilające, sygnałowe HDMI, VGA, Cinch, EURO, antenowe, przedłużacze USB, konwertery sygnału.

 • Akcesoria

  Akcesoria do telewizorów LCD czyli podzespoły takie jak nogi / stopy do TV, wieszaki, zewnętrzne moduły kart CI, oryginalne fabryczne przewody zasilające.

 • Moduły T-CON

  Moduły T-CON do telewizorów LCD Philips, Sony, Sharp, LG, Panasonic, Philips, Toshiba i wielu innych. Podzespoły nowe i używane z gwarancją.

 • Tunery

  Tunery czyli głowice do TV. Fabrycznie nowe, używane sprawne z gwarancją. Jeśli nie posiadamy głowicy którą potrzebujesz - zapytaj, większość głowic do telewizorów jesteśmy w stanie sprowadzić w ciągu kilku dni.

 • Moduły TV

  Moduły do telewizorów czyli wszystko co można odłączyć i podłączyć do płyty głównej telewizora. Konkretniej mowa o takich podzespołach jak odbiorniki pilota podczerwieni IR, moduły WIFI, Bluetooth, panele włącznika, klawiatury, moduły i sloty kart CI.

 • Głośniki TV

  Głośniki do telewizorów wszystkich marek. Głośniki do TV jako część zamienna i jako głośniki doskonale nadające się do innych zastosowań ze względu na wysoką jakość wykonania doskonałe parametry przenoszenia dźwięku.

 • Elementy obudowy

  Obudowy do TV i akcesoria do obudów.

Aktywne filtry