Dostępność produktów w sklepie mimelectronics.pl

Przy każdym artykule, po prawej stronie od zdjęcia podana jest dostępność danego produktu, czyli czas oczekiwania na jego wysyłkę (wyrazony w dniach roboczych od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji).

Produkty o statusie "dostępny od zaraz" to przeważająca większość naszego asortymentu. Znajdują sie one fizycznie w naszym magazynie i wysyłane są najczęściej w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia. W zależności od wyboru przez klienta sposobu dostawy i płatności towar dostępny od zaraz może znaleźć się w Państwa posiadaniu już nawet niecałe 24h od złożenia zamówienia (w przypadku wyboru przesyłki kurierskiej i płatności przy odbiorze, dotyczy to zamówień złożonych do godziny 12.)

Dla produktów oznaczonych "dostępny 7-14 dni" termin realizacji wydłuża się. Oznacza to, iż towar ten nie znajduje się w naszym magazynie z różnych przyczyn - oczekujemy na dostawę lub musimy specjalnie dla Państwa zamówić go u naszego dostawcy. Po otrzymaniu zamówienia na taki produkt, klient zostanie poinformowany telefonicznie lub mailowo o terminie dostawy.

Artykuły o statusie "chwilowo brak" oznaczają, że nie mamy ich w magazynie, gdyż ich zapas aktualnie się wyczerpał. Musimy w takim przypadku uzupełnić braki magazynowe. Nie jesteśmy w stanie określić dokładnie terminu ich dostawy, dlatego w przypadku zamówienia produktów o  takim statusie będziemy się z Państwem kontaktować telefonicznie lub pocztą elektroniczną, by ustalić indywidualnie termin dostawy.

Produkty oznaczone jako "niedostępne" nie zostały wycofane z naszej stałej oferty lecz z różnych przyczyn nie jesteśmy w stanie określić, kiedy pojawią się na naszym magazynie. Zdajemy sobie sprawę, że niemożność określenia terminu dostępności produktów jest kłopotliwa, dlatego w takich przypadkach zawsze kontaktujemy się z klientem, by ustalić indywidualne warunki i termin dostawy, ewentualnie zaproponować zamiennik.

Prosimy wziąć pod uwagę, że w przypadku wyboru przez klienta płatności przelewem, termin dostawy wydłuża się o czas realizacji przelewu, w naszym systemie wysyłek paczki kierowane są do realizacji dopiero po zaksięgowaniu należności na naszym koncie bankowym, a nie w momencie wykonania przelewu przez klienta.

Życzymy udanych zakupów ...