Przekaźnik HF3FA-012-ZTF TE653M11RW SIEMENS
search
Brutto
Siemens EQ.6 Plus S300
12V DC / 10A / 277V AC
TE653M11RW
Ilość
Dodaj do koszyka
Ostatnie sztuki w magazynie
Udostępnij
Udostępnij
Tweetuj
Pinterest
Opis
Szczegóły produktu
Oryginalny przekaźnik HONGFA RELAY
HF3FA-012-ZTF do ekspresu
Siemens EQ.6 Plus S300 ( TE653M11RW )
Stan : fabrycznie nowy
Magazyn : Stargard Szczecin
W magazynie
2 szt.
Stan:
Nowy
4 innych produktów w tej samej kategorii:
Szybki podgląd
PHN210T NXP tranzystor SO08
Szybki podgląd
Przetwornica MT3608 B628...
Termopad różowy 1,5mm 3,8W...
Kondensator 10uF 400V Long...
Oczekiwanie na dostawę
Siemens EQ.6 Plus S300
12V DC / 10A / 277V AC